Zpět na článek

Diskuze: Konkurent Battlefieldu zavírá brány, akci World War 3 čeká vypnutí serverů

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

WampyR
WampyR
Level 38 Level 38
Hlavní platforma: Xbox
7. 6. 2026 13:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

mozno vypinaju aj preto, aby nemuseli robit botov aka nejaku formu single playeru, keby preslo to nariadenie EU na zaklade iniciativy Stop Killing Videogames...aj ked tazko povedat ci by sa to tykalo aj f2p titulov, lebo tam sice hraci za hru nezaplatili, ale mohli dat peniaze do inych casti hry - DLC, skiny a pod...

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
5. 6. 2026 23:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Vzhledem k tomu, že jsem se o této hře dozvěděl nyní, mě její vypnutí zas toliko nermoutí.

Tomáš Toufar
Tomáš Toufar
Level 1 Level 1
5. 6. 2026 17:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

A divíme se? Já tedy určitě ne. Po skončení "sesterské" hry Warface se to dalo čekat každou chvíli...

dubov
dubov
Level 30 Level 30
Hlavní platforma: PC
5. 6. 2026 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Škoda, hra to byla super, moc se mi líbil způsob modifikace zbraní a nápad, že všechna výbava má váhu (takže když jste si dali nejtěžší vestu, tak jste sice měli delší TTK, ale zase jste byli od dost pomalejší než týpek v lehké vestě a s SMGčkem). Mapy byly taky super, nelineární a některé dokonce 1:1 realným lokacím. Bohužel se hra dostala do bodu, kdy jí standardně hrálo kolem 100 lidí, takže se vůbec nedivím, že to vypínají. Ale za mě hra, od které by se v některých ohledech mohl Battlefield i CoD učit.

Reklama
Reklama
Reklama