Rockstar oficiálně oznámil páté GTA a mediální smršť na sebe nenechala dlouho čekat. Už tak předběžně víme, kdy hra vyjde, kolik se jí prodá, ale jak bude vypadat?
Na tuto otázku se mnozí snaží najít odpověď ve zrušené PS3 akci Eight Days, na níž dělal i Jim Jagger, který však ze Sony London v roce 2009 přešel právě pod křídla Rockstaru.
Jagger podle Oficiálního Playstation magazínu aktuálně pracuje na „Neoznámené hře“ v Rockstar North (tvůrci GTA), což vzhledem k uzávěrce tištěného magazínu může klidně být nové GTA.
Co je ale nejdůležitější, je fakt, že Jim pracoval na Eight Days coby hlavní animátor a je tu tedy docela dobrá šance, že jestli dělá na GTA 5, to by mohlo vypadat obdobně.
A pokud těch informací ještě nemáte dost, redaktoři Kotaku se na chvíli pozastavili nad logem hry, které jim připomnělo (respektive jednomu živiteli) starou americkou bankovku.
Pětidolarovku, nečekaně, která se ve Spojených státech používala v letech 1899 až 1964. Odhalili tím snad tvůrci dějové zasazení?