Zpět na článek

Diskuze: Český American Truck Simulator má nového vyzyvatele

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 23:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zdá se mi to, nebo tam nemají ani licencované tahače?

Tož bať
Tož bať
Level 49 Level 49
2. 6. 2026 17:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pan Císař Všechny nedostatky vykompenzuje patřičný počet amerických vlajek ..

JohnnySK
JohnnySK
Level 38 Level 38
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 19:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nemyslim si že zrovna toto bude konkurencia pre SCS... ako je fajn že vychadzajú taketo hry každa jedna takato poteší ale na SCS zatial by som povedal že nema nič ale to príde..

fabioozo86
fabioozo86
Level 34 Level 34
Hlavní platforma: Xbox
1. 6. 2026 20:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@JohnnySK Pro nás konzolisty je to konkurence, pro vás PC hráče ne. I když má letos vyjít jak ETS2 i ATS na konzolich, nevím kolik hráčů si to reálné koupi když jim to trvalo tolik let. Já hraju kamiony jenom na konzolich a všechny mě baví i když dostávají bídné recenze.

Reklama
Reklama