Zpět na článek

Diskuze: Control Resonant ukázalo detailní gameplay záběry, řadu hráčů překvapí

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Skynet
Skynet
Level 37 Level 37
dnes 20:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Puvodni Control mě zprvu bavil ale postupem času jsem se čím dál víc nudil, telekineze a schopnosti naoko fajn ale jejich autoaim dělal combat stereotypní, story i celkovej vibe se mnou nerezonoval a to mam jinak rád udejtý rádoby filozof. scifi věci. Dvojka mě vubec nezaujala a vlastně nejsem ani fanda AW2, netvrdím že je to špatná hra ale to hodnocení a hype jsem vubec nepochopil. Dokud neudělá studio remake MP1/2(zádne nové info?) nebo hru zasazením do rl prostředí, jde to mimo mě.

Reklama
Reklama