Zpět na článek

Diskuze: Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Jenda1
Jenda1
Level 30 Level 30
dnes 15:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nechápu jak vývojově nejdražší hru na světe můžou dávat takhle levně..já si snad vezmu alespoň 3 sběratelky :D

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 14:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nechcem maľovať čerta na stenu ale pokojne sa može stať,že hra bude extremne zabugovana a potom by som chcel vidieť tých čo obhajujú cenu 100+

Naposledy Rockstar čo vydal edíciu tých 3 svojich hier....aj keď to robilo iné štúdio...bolo to pod ich logom tak to mali minimálne skontrolovať.....tak vyšli vo veľmi zlom stave,že...ak ma pamať neklame.

Reklama
Reklama