V obsazení k přílišným překvapením nedošlo.

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Oznámení nového Hitmana jsme se dočkali během streamu The Future of Gaming, který byl pořádán PlayStationem. V té době jsme se dozvěděli, že se ho dočkáme již v lednu roku 2021, kdy následně byly potvrzeny platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X.
Tvůrci z IO Interactive skrze příspěvěk na Twitteru nyní představili herce, kteří propůjčí svůj hlas jednotlivým postavám.
Agenta 47 si tak opět "střihne" stálice v podobě Davida Batesona, který je jeho hlasem již 21 let. Hlavního antagonistu z Hitmana z roku 2016 Lucase Greye, jenž se objeví i ve třetím dílu, nadabuje opět John Hopkins. Další jména jsou pak Isaura Barbe-Brown jako Olivia Hall, Jane Perry v podobě Diany Burnwood a Philip Rosch jako tajemný The Constant.
Titul vyjde v kompletní podobě, tedy epizodická forma dílu z roku 2016 zdá se byla kompletně opuštěna.



























