Už delší dobu se mluví také o remaku třetího dílu.
V uplynulých měsících se hned několik novinářů a insiderů zmínilo o možných přípravách dvou předělávek starších dílů série Fallout. Nejprve se objevily zvěsti o vývoji remaku třetího dílu, na které navázaly zákulisní informace o předělávce dílu New Vegas.
Právě o druhém zmíněném titulu, který v roce 2010 vydalo ve spolupráci s Bethesdou studio Obsidian Entertainment, se po čase opět mluví. Zájem hráčů vzbudil příspěvek studia Iron Galaxy na platformě LinkedIn.
Ten ukazuje obrázek z únorové schůze, kterému dominuje dvojice monitorů se známou hláškou „Please Stand By“, která se má vztahovat právě k Falloutu: New Vegas. Vše tedy nasvědčuje tomu, že přípravy remaku/remasteru této dodnes oceňované hry už neskrývají ani samotní vývojáři.
Pro připomenutí je důležité zmínit, že studio Iron Galaxy se v minulosti podepsalo například pod remasterovanou kolekcí Tony Hawk's Pro Skater 3 + 4 nebo PC verzemi her The Last of Us Part I a The Last of Us Part II Remastered. Jde tedy o tým, který má s předělávkami a porty starších her bohaté zkušenosti.