Barevné RPG i na cestách.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Kingdoms of Amalur: Reckoning je RPG, které původně vyšlo v roce 2012 na PC, PlayStation 3 a Xbox 360, jenž rozhodně nebylo vůbec špatné a své fanoušky si našlo.
Minulý rok následně vyšel remaster, upravující podtitul na Re-Reckoning (naše recenze zde), který přinesl původní hru i na konzole PlayStation 4 a Xbox One, kdy novým hráčům umožnil si tento titul zahrát na jejich aktuální platformě, avšak pokud někdo hrál původní verzi, tak se koupě remasteru příliš nevyplatila, jelikož zde nebyly skoro žádné změny a technický stav při vydání také nebyl úplně nejlepší.
To se však může letos rozhodně změnit, jelikož má dorazit chystané kompletně nové DLC Fatesworn, které existenci této nové varianty rozhodně může ospravedlnit.
Ještě před ním však dojde ještě na jednu věc, kterou je vydání Re-Reckoning na hybridní konzoli Nintendo Switch.
To se uskuteční 16. března, kdy si dovolíme tvrdit, že právě tato hra se na Switch krásně hodí a běhaní po barevném fantasy Amaluru na cestách rozhodně zní lákavě.
Titul je navíc postaven na postarším enginu, tudíž se dá očekávat, že zde bude fungovat velice podobně, jako na ostatních platformách.
Již vydané verze hry můžete pořídit v obchodě Xzone.