Kooperativní RPG Fellowship má našlápnuto na úspěch
i Zdroj: Chief rebel
Novinka Kooperativní RPG Fellowship má našlápnuto na úspěch

Kooperativní RPG Fellowship má našlápnuto na úspěch

David Herrmann

David Herrmann

Platformy Windows PC

Fellowship se sotva objevilo v early accessu a už má na kontě miliony odehraných hodin. Jasné plány poukazují na slibnou budoucnost.

Reklama

Fellowship od studia Chief Rebel dorazilo v ideální chvíli. World of Warcraft momentálně stojí před novou expanzí, nicméně hráči mezitím stále vyhlížejí kvalitní RPG online zábavu. Čísla z prvního měsíce Fellowshipu mluví jasně: 7,2 milionu odehraných hodin a 9 milionů vyčištěných dungeonů. To jen dokazuje, že nejde jen o jakýsi výstřel do prázdna.

Hra si stabilně drží kolem 8 000 aktivních hráčů, což je na early access velmi zdravé číslo. A vývojáři už prozradili, co přijde dál. 11. prosince dorazí zimní event, na který v roce 2026 naváže pre-season reset – kompletní obnovení žebříčků i postupu, aby bylo možné hru lépe vybalancovat a představit nové hrdiny.

Plánované rozšíření počítá s novými rolemi, včetně tanka a supporta, doplněnými o velký obsahový update. Do budoucna se počítá také s dalšími dungeony, modifikátory obtížnosti a lepšími mechanikami pro herní matchmaking.

Fellowship míří k šest měsíců dlouhému early accessu, ale studio zdůrazňuje, že chce hlavně vyladit herní zážitek. A vzhledem k tomu, že jde o hru stavěnou na kratší herní sezení, je dost možné, že si své místo u hráčů udrží i po příchodu další expanze World of Warcraft.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama