Zpět na článek

Diskuze: Modern Warfare 3 v debutovém traileru

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

dusty
dusty
Level 22 Level 22
Hlavní platforma: PlayStation
26. 5. 2011 14:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

patrik669p: mě zase jo

Shimmy
Shimmy
Level 1 Level 1
26. 5. 2011 14:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kulervoucí

patrik669p
patrik669p
Level 1 Level 1
25. 5. 2011 19:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

no nevím jak vy ale mně ta grafika nepříjde lepší než v mw2.

Maros
Maros
Level 1 Level 1
25. 5. 2011 15:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tady někdo umí udělat trailer ^^. Ne tak zahraju si to samozřejmě už jen kvůli Praze.

Reklama
SweetL.c.King
SweetL.c.King
Level 1 Level 1
25. 5. 2011 00:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

tak koukl sem se poradne znovu na tejnten trailer aje nadupany jak prase takzee se moc tesim

Bela
Bela
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 20:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Toto je vizuál MW a nie BO

Bonny
Bonny
Level 10 Level 10
24. 5. 2011 20:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Neříkali jste to i o Black Ops?

tomito007
tomito007
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 19:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nejlepši

tomito007
tomito007
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 19:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Podle mě to bude nejlamši MW těšim se 👍

Reklama
Trongix
Trongix
Level 22 Level 22
Hlavní platforma: PlayStation
24. 5. 2011 19:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Vypadá to dobře už se docela těším

Bonny
Bonny
Level 10 Level 10
24. 5. 2011 18:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Je to jako kdyby jste od prvního dílu žvýkali stále tu samou žvejku a každou chvíli si nasipali do pusy cukr, aby to aspoň na chvíli mělo nějakou chuť. Takové je CoD

Ronaldus7
Ronaldus7
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 18:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

tak tak, je to troochu jak cpátmotor ze škodovky 103 do novýho BMW 🙇

JakER
JakER
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 18:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Engine prostě nestačí. Když dělali vývojáři engine pro první díl tak rozhodně nepočítali s tím, že jejich engine bude pohánět dalších osm dílů. Na to prostě nebyl stavěný. Narozdíl od Source enginu, který byl stavěn právě na aktualizace.

Bonny
Bonny
Level 10 Level 10
24. 5. 2011 18:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vidíme tu to, co v MP nikdy u CoD nebude, demolice (vše nascriptováno) , SP si zahraji, vypadá to na pěknou akci, ale BF je od prvního dílu jasně ve vedení.

Reklama
Dezider
Dezider
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 17:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Super krásný 😂

Stixxy

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čekal jsem lepší grafiku, ale na tu si u CoD budeme muset počkat na novou generaci konzolí. Jinak parádní, ale ne tak parádní, jako BF3.

Madhead
Madhead
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 16:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jo akce to bude dobrá

Kvip
Kvip
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 16:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Král už je tu!

Gadzi
Gadzi
Level 2 Level 2
24. 5. 2011 16:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sem na HW nároky To zas bude extrém A jinak už se nemůžu dočkat

Reklama
Deiv
Deiv
Level 48 Level 48
24. 5. 2011 15:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nicitelp117: Ano koupím oboje. Do nedávna jsem sice pouze stahoval, ale od doby co jsem si koupil ME2 a měl takovej...no zajímavej pocit už jenom kupuju. Samozřejmě pokud nějakou hru nemůžu sehnat, tak si jí stáhnu.

nicitelp117
nicitelp117
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 15:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

no nejlepsi je ponorka njn hold asi ma nejake bezmotorove rakety kdyz mosi az k pristavu strilet sorry hosi ale mosel sem to napsat

kajomonek
kajomonek
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 15:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Taky vám ten most na 0: 54, připadá jako Karlův Most?

ChiLLi_Master
ChiLLi_Master
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 15:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Awesome! Ráno už jsem viděl na oficiálním webu Těším se moc 😂

Filip Svoboda
Filip Svoboda
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 15:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No pánové mně to tak neuchvátilo. Vždyť je to úplně .... Ale co nebudu tu dráždit komunitu 👍

Reklama
Libor Jelínek
Libor Jelínek
Level 1 Level 1
24. 5. 2011 15:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vypadá to luxusně ! ! ! !

Reklama
Reklama