PC hráči budou muset počkat déle.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Vydavatelé Square Enix a polské studio People Can Fly zveřejnili přesné časy spuštění a pre-loadů očekávané střílečky Outriders. Níže jsem pro vás připravili jejich přehled.
Časy spuštění a preloady podle platformy:
Konzole: Outriders si na Playstation 4/5 budete moct stáhnout 48 hodin před oficiálním launchem na konzole. Preload pro hráče na Xbox One, popřípadě Series X/S, je dostupný již teď. Čas spuštění konzolových verzí hry je stanoven na 1. dubna v 5 hodin ráno našeho času.
PC a Stadia: Počítačoví hráči a uživatelé Stadie si budou muset počkat o něco dělé, konkrétně 12 hodin. Na PC a Google Stadia Outriders odstartují v 17:00 našeho času. Možnost preloadu na Steamu se stále řeší a Epic Games Store tuto funkci neumožňuje.
Hru si můžete předobjednat v obchodě Xzone.