Konzoli a základní ovladač doplní sluchátka nebo PlayStation Portal.
Na oficiálním PlayStation blogu došlo k představení rozšířené nabídky příslušenství pro PlayStation 5 z edice Midnight Black, kterou charakterizuje právě černá barva. Ta je v přímém kontrastu se základními bílými variantami konzole a jejího příslušenství.
Zatímco základní verze ovladače DualSense i samotná konzole PlayStation 5 (s využitím samostatně prodejných odnímatelných krytů) jsou v černé variantě k dostání již delší dobu, tak další doplňkový hardware se ke slovu dostává až nyní.
Konkrétně jde o přenosné streamovací zařízení PlayStation Portal, sluchátka Pulse Elite i Pulse Explore a prémiový ovladač DualSense Edge. Všechny zmíněné produkty vstoupí v edici Midnight Black do prodeje 20. února. Ke spuštění předobjednávek však dojde již 16. ledna. Níže se můžete podívat na zveřejněné ceny a představovací video.
Ceny příslušenství edice Midnight Black:
- PlayStation Portal za 220 eur
- Pulse Explore wireless earbuds za 220 eur
- Pulse Elite wireless headset za 150 eur
- DualSense Edge za 220 eur