Autoři navíc mění strategii vydání.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Blizzard po nějaké době opět přinesl nové informace o jejich chystané týmovce Overwatch 2, kdy tentokrát jsou ve skutečnosti docela pozitivní.
Odstartovala totiž uzavřená alfa, do které mají přístup pouze vyvolení (členové týmu a klíčoví partneři), avšak v druhé polovině dubna započne beta, do které se už bude moci podívat větší množství lidí, kdy můžete zkusit štěstí i vy a rovnou se do ní přihlásit na oficiálních stránkách.
V samotné betě naleznete čtyři nové mapy (Circuit Royal, Midtown, New Queen Street a Colosseo) i 5v5 zápasy, v nichž si vyzkoušíte přepracované hrdiny, jako je Orisa či Bastion, ale také dojde na jednu hrdinku zcela novou, jíž je hrdinná Sojourn. Společně s tím si navíc vyzkoušíte i nový režim Push a dodatečný pingovací systém.
Tato beta byla oznámena v novém vývojářském videu, kde jsme se dozvěděli ještě jednu klíčovou informaci.
Tou je fakt, že dochází na změnu strategie vydání, kdy bude oddělen PvP a PvE obsah. Toto rozhodnutí znamená, že nám autoři budou moci doručit PvP část hry dříve, zatímco stále budou pracovat na slibovaném PvE.
Datum vydání však stále oznámeno nebylo.