Ačkoliv je vydání hudebního titulu Rocksmith ve světě naplánováno už na příští týden, Evropa si bude muset ještě pár měsíců počkat.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Vedení francouzského vydavatelského domu Ubisoft totiž prostřednictvím Facebooku potvrdilo, že na starý kontinent se gamesa podívá nejdřív příští rok.
Důvodem jsou přitom údajně spory o hudební licence a celá řada „dalších faktorů“, ať už to má být cokoliv. Takže kytary do pouzder a čekat.
Ti z vás, kteří uvažují nad koupí v zahraničí mají taky smůlu, neboť X360 verze hry bude regionálně zamčená a PS3 verze pro změnu nepoběží na PAL.