Právě nyní startují vánoční soutěže na Zingu, Tou první je soutěž s Take On Helicopters.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Štědrý den se nezadržitelně blíží a s ním i domácí pohoda a klid. Než ale tento svátečný čas nastane, rozhodli jsme se vás obdarovat hned několika soutěžemi. Tou první je soutěž o tři hry a trička leteckého simulátoru Take On Helicopters od českých Bohemia Interactive.
V průběhu následujícího týdne se můžete těšit na další soutěže. Hromadné vyhlášení proběhne čtvrtou adventní neděli.
Pokud se soutěže chcete zúčastnit, stačí k tomu opravdu málo. V první řadě musíte být na Zingu zaregistrován(á) a následně poslat e-mail se svou adresou do naší schránky, kterou naleznete v pravidlech.
Soutěžní otázka
Žádná soutěžní otázka není. Stačí, když nám pošlete e-mail se svou adresou.
Pravidla:
1) Soutěžní e-mail musí být odeslán na soutez@zing.cz2) V e-mailu musí být uvedena vaše přezdívka, kterou používáte na Zingu a celé jméno i s adresou bydliště.3) O případné výhře budete po skončení soutěže informování e-mailem a váš nick zveřejníme ve speciální novince.4) Soutěže se mohou zúčastnit návštěvníci z České a Slovenské republiky. Pokud však bydlíte na Slovensku, počítejte s tím, že nám budete muset uhradit částku za poštovné.5) Soutěže se nesmí účastnit členové redakce Zing.cz a Indian TV.6) Soutěž bude ukončena v neděli 18. prosince 2011 ve 12:008) Vyhlášení výherců proběhne v neděli 18. prosince 2011 v odpoledních hodinách.