Stahujte do Code Vein halloweenský update
Code Vein Novinka Stahujte do Code Vein halloweenský update

Stahujte do Code Vein halloweenský update

Ivan Jeziorek

Ivan Jeziorek

Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 4

Aktualizace verze 1.04 přidává tématické doplňky, nové barvy a ozdoby na obličej.

Reklama

Někdy hold začne Halloween o něco dřív, než jak je plánováno. Bandai Namco totiž vydalo pro Code Vein aktualizaci verze 1.04, která do hry přidává tématické doplňky, novou barevnou paletu a ozdoby na obličej. A samozřejmě obsahuje i různé aktualizace a opravy bugů.

Konkrétně tedy se u nového obsahu dočkáme nových doplňků pro tvorbu postavy, barevnou paletu a ozdoby na obličej ve stylu Halloweenu. Přibyla nová funkce pro úpravu vlasů a příčesků, která umožňuje využití symetrie.

Díky aktualizace se mění možnosti tvorby postav, které je už možná i v táboře. Různá rozšíření a doplňky lze aplikovat symetricky a zároveň byly upraveny ceny příslušenství.

U průzkumu prostředí přibyla možnost uzamčení směru mini mapy a Trial of Blood nastane podruhé, když seberete upuštěný předmět. Také můžete vypnout konverzaci při průzkumu.

V bitvě se teď objeví vyskakovací zpráva, když bude výš stav zasažen nějakým efektem a můžete si vypnout efekty poškození, zobrazené na obrazovce, když budete umírat. Ichor lze najít v táboře v pytlích s pískem.

Systém dostál několika drobností v podobě možnosti snížit v průběhu hraní obtížnost New Game Plus a úpravy vzhledu ikon předmětů.

Patch verze 1.04 opravuje některé chyby, jako třeba restartování hry na Steamu při přechodu do spánkového režimu, dále upravuje efekty v bitvě, pohyb nepřátel a další větší i drobné problémy.

Code Vein je nyní k dispozici pro PlayStation 4, Xbox One a pro PC. Hru můžete zakoupit v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Zdroj: Bandai Namco


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama