Zpět na článek

Diskuze: Standalone DayZ ve fázi uzavřené alpha verze a brzký stream novinek v Armě 3

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

PriT3n
PriT3n
Level 1 Level 1
2. 6. 2013 11:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Vypadá to, že bych si jí pořídil:) . . už se těším

jirkav98
jirkav98
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 21:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Asi si koupím DayZ, 15 eur není moc.

Wojki
Wojki
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 14:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

15 éček je boží! očekával jsem větší částku...

Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
30. 5. 2013 13:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dal bych i 20. x) Armu 3 mam koupenou. To ze je to stejne jak u dayz je jen +.

Reklama
HonzysKISS
HonzysKISS
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 12:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

S 15€ bych byl spokojený, přijde mi to celkem levné

mirec
mirec
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 11:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

len či bude mat dean dosť serverov pre hráčov už v prvý deň alphy

Martin Cvrček
Martin Cvrček
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 11:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bonny: Je to tak, stejně jako u Army 3 a Minecraftu. Stačí si koupit alphu a hned budeš mít v okamžik vydání přístup i k betě a finální verzi.

Každopádně, 15 Euro ještě rozhodně není definitivní. Tahle informace se objevila kdysi, viz [ odkaz ] ve zmíněném rozhovoru dokonce Dean zmiňuje 10 Euro, takže je otázka, jaká ta částka přesně bude. Ale nad 15 Euro podle mě Bohemia Interactive nepůjde

Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
30. 5. 2013 11:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud zaplatime tech 15 eur, uz rovnou dostaneme pristup do bety a plnou hru v dobe vydani, nebo se pletu?

Haku
Haku
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 10:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ale jo, to je vcelku dobrá cena.

Reklama
KET312
KET312
Level 1 Level 1
30. 5. 2013 10:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

15€ to "ujde" myslel jsem si, že to bude víc

Reklama
Reklama