Zpět na článek

Diskuze: Závody Star Wars: Galactic Racer se otevřeně inspirují sérií Burnout

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Frezen Aleks
Frezen Aleks
Level 48 Level 48
dnes 11:50 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já hlavně doufám v nějaký rozumný multiplayerový režim. Žebříčky, odemykání věcí, třeba i guildy a tak podobně. Když už mají ten větvený postup v singleplayeru, tak doufám i v nějakou obdobu ve hře více hráčů, jinak to podle mě bude rychlokvaška, jako Squadrons.

Reklama
Reklama