V Double Fine vzniká Stacking
Stacking Novinka V Double Fine vzniká Stacking

V Double Fine vzniká Stacking

Rosťa Viktorin

Rosťa Viktorin

1

Tohle čekal asi jen málokdo. Schaferovo studio Double Fine, jež se proslavilo nekompromisní akční adventurou Brütal Legend, přesedlalo na logickou hříčku.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Prostřednictvím Stacking se ujmete role Charlieho Blackmora, nejmenší matrjošky na světě, s nímž se pustíte do prozkoumávání rozsáhlého světa vytvořeného v duchu 30. let minulého století.

Na každém kroku na vás bude připravena celá řada puzzlů, které budou mít vždy několik řešení. Ať už si ale zvolíte kterékoliv, můžete se spolehnout, že jeho součástí bude skládání panenek do sebe.

Každá vám totiž nabídne jiné schopnosti, jejichž využití bude záviset na vaší šikovnosti. Zatím to zní docela zajímavě, moudřejší nicméně budeme až na jaře příštího roku, kdy se Stacking objeví na XBLA a PSN.

Další obrázky naleznete v galerii.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama