sendmic Registrace 15. 1. 2013 ID 117979584 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
sendmic Level 1 14. 9. 2016 07:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevím proč ale mně to nejde spustít. Naběhne mi úvodní obrazovka, běhají mi tam ty kostičky a pak to spadne. Mám to z Originu který jsem aktualizoval, hru přeinstaloval a pořád to samé.
Nejnovější komentáře GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Virus dnes 15:01 Je ti přesně k tomu, aby sis hru nainstaloval a zahrál vole. Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Tož bať dnes 14:44 Teď už přežití AI nezávisí na civilním sektoru. Vlády a potažmo… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 14:43 A proto lezeš pod články GTA ? Takže buďto lžeš a nebo jsi mentál… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 14:37 Proč hned urážky, mě GTA 6 taky nezanima GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 14:35 Díky, máš můj respekt!
Uživatelský žebříček Repry 55 205 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 412 bodů