Pepa007: to je herní mechanika díky tomu supporti nemusí brat expi carry na lince tím pádem mají hodně velkou výhodu, protože v dotě ze začátku rozhodují expi ne goldy.
No jenže jak dlohou trvá než jsi koupíš nového champa ?
-Lolko má nejlepší systém co jsem kdy viděl.
V dotě jsi mohu zkusit jakého hrdinu kdy chci což pochybuju, že kromě free hrdinů v lolku nejde.
-Speli na cooldown jsem spamoval v dotě.
To bylo tím, že jsi nevěděl jak je použít a tím, že jsis myslel že tvůj hrdina potáhne hru až do konce
-Speli na cooldown jsem spamoval v dotě.
Právě proto co jsem napsal dřív to pochybuju, v early game musíš spolupracovat se supporty nebo nukery a v late game oni spolupracují s tebou když to v lolku tě to tolik nenutí pomáhat.
-Dota už je něco jako starej quake, ale to už teď hochu nefrčí.
No to, ale neznamená že to není dobré a podívejse co je nejhranější na steamu. Dota nefrčí ? to pochybuju.
Tímto končím zas nejsem takový fnatic abych furt hájil dotu
Maxiiik: Oni myslím stále přídávají do doty 1. Zas dota není uplně vybalancovaná, slyšel jsem že některé spelly změnili z doty 1 takže teď budou balancovat je. Ale pochybuju že lol nemá problémy s balancem
Asi jsi neslyšel o aghanim scepter. Na ten veliký damage ale jsou tam hardcarry. Ale i tak ti jsou nejlepši až v late game a ti kteří picknout team vic složený s hrdinů používající spelly obvykle chtějí ukončit hru dřív než jejich spelly začnou byt neefektivní.
Tak dota je naročnější pro naučení, protože je tam více mechanik a hrdinové jako například invoker je těžké na zvládnutí. To někteří nemají rádi a proto hrají lolko bud rád tedy, že hraji lolko aspoň je nebudeš mít v dotě nic proti lolkařům.
Ale já co si pamatuju jak E3 myslím byla konference EA a tam ukazovali BF4 tam jim potom hra spadla a poté přímo jim naběhl obrázek s neoznámenem dlc. Když schovávají jedno dlc když sotva oznámili první. Není to trochu uspěchané se bavit o dlc když hra ještě není kompletní?
A ano tohle dialog inteligentní neuražlivé diskutování.
Já jsem jenom nepochopil kdo tady píše, že jeho hra je lepší. Já tady pouze napíšu co mám na hře rád a to neznamená, že říkam o dotě, že je lepší. A už chápu nejsi ty fanboy BF3? Jo málem bych zapoměl spam znamená opakovaní slov nebo nevyžádaná pošta jenom pro tvou informaci.