dacik7 Registrace 25. 6. 2011 ID 1576804771 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
dacik7 Level 1 17. 7. 2011 11:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jiřan: První díl nevyšel jen na PS3... naopak vyšel nejprve na PC/Xbox360 a až později ho předělali i na Playstation
dacik7 Level 1 14. 7. 2011 17:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ta fotka je jasný fake. . jde tam vidět, že jenom odstranil I z IV (udělal z 4 pětku )Jinak já si myslím, že nebude GTA V, ale bude něco jako byli Vice City a San Andreas ke GTA 3.
Nejnovější komentáře GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Honza777 dnes 15:57 Ta hra vás nezajímá ale lezete na článek který o hře pojednává… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:44 není tu žádná umělá inteligence. zatím. nemyslím si že by bylo v… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:40 jako jo. taky zajímavý pohled GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 15:38 se mrkni pod všechny články o GTA, pořád lidi co píšou, že je to… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Lukáš Meistner dnes 15:09 Já cenu výrobku přece nikde nehodnotím. Za mě je vysoká, ale to jen…
Uživatelský žebříček Repry 55 223 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 420 bodů