No turtle asi úplně neumřel. Jelikož pustili ven jeden z posledních patchu jako open sorce a co já vím tak už vznikají dvě skupiny (servery) které budou navazovat a další věc je že na discordu turtle wow byli další náznaky toho že není všechno tak černé jak se zdá. Každopádně pro mě to byla skvělá zkušenost a nejlepší verze původního wowka.