profile-image

norwayforce

Lord Matouš
Registrace 3. 12. 2025
ID 1701386001
Level 25
3 736 bodů
Zbývá 264 bodů do dalšího levelu
3 500 4 000
odznak
Hlavní platforma: Xbox
odznak
Xbox

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
dnes 12:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Lež :D ...stejně, jako napsat, že budoucí Linux smartphone (fikce) navždy přemůže iPhony :D

Driver 1/2 se mi líbí, ale radši mám třebas někdejší Crazy Taxi

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
20. 6. 2026 20:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Chinuk ...chce to chladnou hlavu, to mělo být na trawex *Překlik

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
20. 6. 2026 12:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mám verzi BT 3XW k Series X. Fialové jsem viděl za 2500 Kč, avšak já své koupil v akci za 1900,-. Průměrný, leč průbojný zvukový projev.

Navíc mám Japonské ATH M50X BT. Sice je mám k PC a né k Xboxu, ALE tyhle Japonský májí takřka přesný středy a basy. Zvuk je celkově pevný. Doporučuju na střih stop.

Rád bych podotknul, proč dávám přednost drátovým sluch. před bezdrátovým: Hlavní důvod je, jak sluchátka dokážou ze sebe "vymáčknout" high-end projev za pomocí elektronkového zesilovače, jenže odpor by měl být min. 300 ohmů (cena za něj je až 200,000,- i více) Takže z toho plyne, že bluetooth řadu věcí nesvede!

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
20. 6. 2026 11:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Chinuk Jaké to je bejt zabedněncem? Pořiď jsi Ubi+ za víc jak 400,- a za jednu/dvě neděle máš hru dohranou, byť pouze zapůjčenou.

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
16. 6. 2026 18:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Recommend progress: Pro splnění questů jsi raději volte Yasuke. *Má níčivejší damage zbraní. Zvolte si Kanabo a posléze si ho upgradujte

Stejně je to fuk, když přes tuhle "ebony" korbu nešlo hrát stealth stylem (umí jen Naoe) Však Yasuke neuměl ani climbing :D NÉ , musím přiznat, jak jsem se náramně zabavil, jenomže tyhle typické RPG segmenty od Ubisoftu mi už dávno lezou krkem!

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
10. 6. 2026 18:34 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

R* si definitivně myslí, jak už nikdy nenajdou konkurenta, avšak by se mohla zavést nějaká asociace, jež bude jaksi "ignorovat" business Rockstarů *Lidi v ní si prostě nebudou všímat GTA 6 A NEBUDOU je finančně podporovat. Nadřazenost Rockstar se pak ztenčí. Teď je třeba začít rozesílat přihlášky do jmenované organice, která se snaží nepodněcovat tento obchodní monopól.

NÉ, dělám si kozy

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
8. 6. 2026 15:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Monumentální palba! V prvním díle byl krásný soundtrack a OST. Mám za to, že jsme to s bráchou hráli ke konci devadesátých let. Po letech jsem hru dokonce obdržel v rámci někdejšího "Games with Gold"🚕

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
8. 6. 2026 11:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jo, tvůrci, nic jim nedávejte..stejně furt nadávaj na Xbox tak ať si hrajou jen ty svý ***** a konečná stanice :DD A Forzu taky nedávejte na PS!

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
1. 6. 2026 16:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sice tady probíráte PC verze ale měl bych jen takovou poznámku: Aphelion se vůbec nepovedl na current konzole. Hra se zadrhává jak sviń. Nechápu proč, když velikost grafiky by neměla být bůh ví jak velká. Ale mám pocit, že to není grafikou., to zase jo. Něco si o té hře přečtu. Zatím jsem moc nečetl

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
30. 5. 2026 14:53 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux 2. sv. se svými pomalými puškami je za ZenithEm

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
30. 5. 2026 14:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hrozná naivita. Nesnesu tyhle hatery proti gigantovy COD. Však poslední vydanej Battlefield je taky shit.. a nebudeme si lživě navykládat, jak je BF povedenější hra. To fanoušci mohli zůstat u 2042 a nikam se neposouvat, poněvadž pokrok nikde není HAHAHA

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
21. 5. 2026 16:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@saymon5 Heleď, asi to taky tak nějak cejtím. Ať se jdou vycpat.. Rockstar G. tyhle frantíky nejednou rozcupoval na malý cucky a nikdo to nechtěl přiznat. Každej si jen nevidí do huby s těmi lži o tom, žě je Ubi nej studio....

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
21. 5. 2026 10:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jak to asi může být velká hra, když může vyjít za rok...škoda slov

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
20. 5. 2026 11:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Je to nádherná hra, ale nechápu jak někdo může tvrdit, jak je FH6 lepší než FH5 apod. Osobně nespatřívám nějaký závratný pokrok oproti pátému dílu. Jó, velikost je o něco rozměrnější, jenomže když jsem si absolvoval první gameplay, říkal jsem v duchu "jak jen jsem vůbec mohl něco bláhově čekat" .

Ale jináč asi vskutku skvělý. Teďkom bylo v aukci zakoupeno Lambo Revuelto pod 200K CR

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
18. 5. 2026 11:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

děcka budou nadšený!

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
18. 5. 2026 11:45 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ nojo to jsme prostě my, Xkový vocasové...my se v těch kokotských problémech vyžíváme, ale vy, PSkáři, to máte přímo dokonalý!

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
15. 5. 2026 20:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Groo No Red Dead 2 je nej hra pod sluncem..

A tohle, co píšeš, snad od Far Cry nemůžeš čekat

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
14. 5. 2026 15:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AuroN Ještě bych bral něco podobnýho Routine , ale DELŠÍ DĚJ a Frank Stone byl taky fajn.

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
14. 5. 2026 08:13 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Too by bylo... Ten R. Ezio Trilogy ne povedl. Na konzolích to vypadá strašně a neměli to dělat.

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
12. 5. 2026 15:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Řekl a napsal bych, že je to úplně lhostejno. Dev. před více jak měsícem ukázali 1h 30m video, v němž bylo across full map, takže proč někdo řeší pár zcizených snímků ze hry, když už dávno každej fanda zná celou mapu

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
5. 5. 2026 17:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Jasnačka, GTA 4 na current konzolích může vypadat jako PC verze s modem iCEnhancer 4.0

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
5. 5. 2026 09:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek Dva remastery už jsou. Nevím co přesně myslíš

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
5. 5. 2026 09:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

shooter roku...ono jich stejně moc nebude...V téhle době to je jen samý zkurvený RPG a na ryzí FPS a TPS se sere

Lord Matouš
Lord Matouš
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: Xbox
25. 4. 2026 11:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zrovna jsem zkosil Ao Andon ze Shadows...Týjo, navýšilo mi to 7000XP za eliminaci téhle rohaté rajdy. Už mám menší přípravu na BF Remake

Reklama
Reklama