Lukaaash Registrace 16. 5. 2011 ID 1916181221 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Lukaaash Level 1 16. 5. 2011 16:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tedy hlavně pro herního fanouška, řekl bych.
Lukaaash Level 1 16. 5. 2011 16:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já se spíš víc těším na Resident Evil: Damnation. Čtyřka byla úplně o ničem, akorát zmatlala postavy věci z RE5 (hry) . To nebyly zombíci nakažení T-virem, ale nakažení Las Plagas, ani tam nic nebylo vysvětleno... prostě hrůza. Film stojí za prd.
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S fabioozo86 dnes 04:48 Bla bla bla, hloupé pro žvásty. Nenazranost korporací se jen… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 04:46 Hmm ty budeš asi velký omezenec. Nikde není zakázané cokoliv… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:27 kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:19 kdyby ta hra byla takto drahá téměř nikdo by si ji nekoupil a… Assassin's Creed Black Flag Resynced má dostat DLC ve stylu Dark Souls John Standalone dnes 01:42 Ne nevymstí. Žiju totiž v realitě a ne disney filmu, kdyby se tyhle…
Uživatelský žebříček Repry 55 257 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 429 bodů