Mollecht Registrace 1. 9. 2012 ID 209436960 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Mollecht Level 1 1. 9. 2012 19:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevíte někdo prosím jestli se to dá hrát i offline? Myslím třeba offline Lan multiplayer, offline singleplayer, nebo musím být pořád připojený na internet?
Nejnovější komentáře The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky bean dnes 10:20 Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Draper dnes 10:15 Ja tu mluvím o konzolové verzi, nauč se číst nadpisy článků. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Lobo dnes 10:04 V predchozim dilu jsme hrali za trojici a byl mel s tim nekdo problem… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EteesMx Zano dnes 10:00 Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze. GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 09:49 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 332 bodů