ElMariachi1995 Marek Jakubec Registrace 22. 6. 2010 ID 2318230849 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Marek Jakubec Level 1 2. 4. 2012 16:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jestli to bude stejná blbostt jako San Andreas tak mě naštvou...GTA San Andreas bylo nejhorší GTA z celé serie...Všimnuli jste si jak se tomu negrovi leskne pleš?To si ji naolejoval? ? ? Věřím, že to nemůže být taková blbost jako San Andreas, prosím Rockstar Games nezklam mě
Marek Jakubec Level 1 8. 3. 2012 20:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Opravdu by to mohla být zajímavá hraSerii Mount and Blade miluji a tohle vypadá velice podobně
Marek Jakubec Level 1 7. 3. 2012 20:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vzpomínám si na Army Men RTSTo byla vskutku dobrá hra, tak této hře dávám dobré naděje
Nejnovější komentáře Baldur's Gate dostává velkou aktualizaci po 14 letech kajny 18 dnes 18:49 To je tak, kdyz delas hry pro hrace.... Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rizecek dnes 18:44 Já se divím, že Ubisoft ještě existuje. Mi příjde, že od Assassins… Úspěšný survival Enshrouded míří na PS5 Dakh666 dnes 18:36 Pecka, kupuju hned jak to vyjde 🙏 tu hru mám v hledáčku už dlouho PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 18:15 a v čem nám to pomůže? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu…
Uživatelský žebříček Repry 55 329 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 347 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů