ThifferX Registrace 10. 8. 2010 ID 2457351921 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
ThifferX Level 1 19. 8. 2010 14:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já hrál F1 2009 od Codemasters maximálně na PSP. Kde se mi to líbilo a ted to bude i na PC. Super!
ThifferX Level 1 18. 8. 2010 21:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak ještě nevíme, jak ta simulace vypadá, zatím ukázali nejlehčí obtižnost - arkáda. Pokud to bude simulace dobrá, tak rozhodně sáhnu po peněžence.
Nejnovější komentáře Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Pront dnes 16:53 Tak graficky to vypadá skvěle o tom žádná, uvidíme jaký bude zbytek. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Ludvík Sechovec dnes 16:53 Tento film mám na DVD a opravdu skvělá věc. Mám takových klasik více… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rusko dnes 15:49 Zasraní odboráři PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mike86 dnes 15:13 Ano, běžný uživatel není vlastníkem produktu, ale pouze ve smyslu…
Uživatelský žebříček Repry 55 323 bodů SamFisher 52 081 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů