JIRKABSK Registrace 10. 8. 2010 ID 2978837717 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
JIRKABSK Level 1 10. 8. 2010 20:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevíte někdo co dělat když se mi to demo zobrazuje jen na půlce monitoru? S monitorem už víc dělat nejde. Díky za radu 😠
Nejnovější komentáře Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem rawneox dnes 00:46 Hezky pěkně, super zpráva! Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR včera 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer včera 21:59 proc by ne! Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest Repry včera 21:02 U mě to jednoznačně vyhrálo demo Warhammer 40,000: Boltgun 2. A jako… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Phil Spencer včera 20:41 steam machine měl být levnější, ale je dražšíVelmi zajímavé 🤔
Uživatelský žebříček Repry 55 041 bodů SamFisher 51 808 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů