Filiass Registrace 12. 12. 2011 ID 3117830092 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Filiass Level 1 12. 12. 2011 10:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. čus, uvažuji že koupím BT3 ale koupím ji z bazaru a někde jsem slyšel že multiplayer de hrát pouze na jenom ps že je tam nějaký klíč aby to nemohlo hrát vic lidí ze stejné hry na vice ps. Je na tom něco pravdy?
Nejnovější komentáře The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky bean dnes 10:20 Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Draper dnes 10:15 Ja tu mluvím o konzolové verzi, nauč se číst nadpisy článků. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Lobo dnes 10:04 V predchozim dilu jsme hrali za trojici a byl mel s tim nekdo problem… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EteesMx Zano dnes 10:00 Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze. GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 09:49 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 332 bodů