DAVIDOVID Registrace 14. 2. 2011 ID 3534718703 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
DAVIDOVID Level 1 14. 2. 2011 11:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zajímalo by mě, od jaké výše není titul považován za propadák, Mirror's Edge se prodalo na konzolích přes 2 miliony .... (mafie 2 pouze přes jeden milion ...tj...super propadák ? )
Nejnovější komentáře GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EteesMx Zano dnes 10:00 Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze. GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 09:49 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Jan Vyskočil dnes 09:47 Jo a proto je to nejprodávanější hra na planetě pro lidi 17+, dobrej… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Draper dnes 09:43 Milovníci 30 fps si určitě přijdou na své. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice kufač dnes 09:32 Já se na to docela těším a jsem zvědavý, jak se za tuto dvojici bude…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 332 bodů