Pro mě klient bez problémů. Funkční je. Hry tam jsou. Problém většiny lidí je ten, že ze začátku si platili, aby měli exkluzivně hry na rok jen na epicu, než se to přesměrovalo na steam, ale to, že ty hry tam často byly levnější to už jim bylo jedno...
Úžasné... Ubisoft tohle dokázal v roce 2019 na snowdropu v The Division 2. Takže Lumen, kterej srazí hru o 30%. Samotný engine, který vypadá jak z let 2020 A k tomu destrukce.. A doporučený požadavky na hry: 5090 s DLSS ultra performance s FG: 6x ne ?
Jestli nezměnili kód enginu, aby to prostě už trochu rozumně fungovalo, tak nevím co si od toho slibují. Ať si ten engine nechají pro konzole nebo filmy.
Dalši Unreal Engine 5 Slop... 5070 + DLSS 1440p a propad i na 25FPS. Při nejnižší kvalitě propad na 70FPS. Hlavně, že tu máme 360hz panely a díky tomuhle enginu člověk nedostane stabilně ani 120FPS s frame generation. Docela by mě zajímalo, jak takové tituly hrají lidé třeba na 3060/5060 v 1080P, když ty hry na tom enginu prostě nefungují.
To je zvláštní, když je to nová hra známe značky... Osobně nevím co na tom kdo vidí... Forza 4 byla za mě nejlepší... 5 už jak přes kopírák a ta 6... Skoro už jak call of duty... Jen se změní prostředí, auta a repete..
@Melneor
Stuttering / špatnej výkon s průměrnou grafiku ve hře. Třeba takovej Borderlands 4 - jasná ukázka nejstupidnějšího enginu co kdy byl vytvořený.
I kdyby udělali opět něco podobného jako byl MW 2019 k čemu to bude... Opět to v dalších letech v dalších dílech totálně pohnojí. Ať jdou k čertu s nějakýma inovacema. Chci hru bez double jumpů, sprintování do všech stran ... Fakt bych se chtěl vrátit do roku 2020 to prostě bylo co hrát a hlavně to člověka bavilo. Téhle značce už vůbec nevěřím.. V tom roce 2019 měli dobře našlápnuto a MW 2 byl za mě nejhorší díl vůbec. MW 3 takový odpad do počtu. BO 6 ... Bo 7 ani nevím, že existuje. Fakt bych sakra chtěl hru co jsme hrávali ve 2005 na gameparku. Hru bez aim assistu. Hru bez zbytečných kravin okolo. Jedna zbraň, perky, jedno příslušenství na zbraň. Hlavně bych chtěl prostě mít v menu možnost, jestli chci hrát proti lidem na páčkách nebo s připojeným kronusem, protože nevím co mám jako na myši udělat s člověk, kterej má aim asssist a cronus...
Kdyby nebyly na Warzone Casualy, tak to zapnu tak 1x za půl roku.
Assassin / far cry / rainbow six / watch dogs ... Co od toho asi tak čekat... Co dodat třeba ten remake Prince of Persia, kterej už měli hotovej a těsně před koncem to ukončili.. Nebo vydat konečně The Division 3, kterej by snad po x letech za něco stál od Ubišrotu. Šašci.. Mi příjde, že sám Ubisoft neví co chce dělat dřív. Vytvoří si 5 projektů a z toho výjde tak 1-2 a ve finále další DLC k 10 let starým hrám.
Konzoli kvůli tomu rozhodně kupovat nebudu. Hlavně, že chvíli nás nutili si založit psn... Za 5 let nám budou zase prodávat tituly, jako by to bylo něco spešl. Nehledě na to, že Sony hry na pc nevydává. Ty porty dělá firma Nixxes.
80 euro... Přesně cena na obhajobu pro dnešní ovečky... ,,když hra za to stojí, proč to nekoupit´´ a v dalších letech budou hry stát 80euro v základu... Se zbláznili jako... Už před lety mi 1000-1200Kč přišlo relativně drahý. Pak navýšení na 1500Kč. Teď 2000Kč. Za dalších 10 let budeme kupovat 500GB hry za 3000 ne ? To s radostí ty prachy investuju do něčeho jiného a počkám si na slevu.
Nehledě na to, že GTA a Forza nastaví novou cenu a takhle to pojede další roky...
Na té serii se mi líbí, jak každý díl vypadá jinak. Hraje se jinak, ale vesměs je to furt jedna z nejlepších fps stříleček. Docela by mě zajímala změna Dooma 2016, kdyby to přešlo na poslední Id tech engine
@Jan Vyskočil
Kdybych kupoval každou hovadinu co výjde za ty prachy co ty hry dnes stojí, tak ano byl bych chudej. A co chceš slyšet. Samé recykláty a mám od toho čekat nějaký pokrok ? Prober se. Hlavně, že každý nadává na codko, ale výjde vám hra z jedné serie po x letech, ale tam se to obhájí, protože to nevychází každý rok, ale to, že je to stejná kravina... To už nikoho nezajímá. Hold jsem už dospěl a koukám na hry jinak. Dát dnes skoro 1800-2000Kč za základní edici, kde 90% her jsou rozbité a nefunkční na úkor dnešního hw, kde v podstatě hra je recyklát z roku 2018-2020... Jo hold nic nenaděláš... Kdybych měl za posledních 6 let si vzpomenout na hry co mě fakt bavili, tak to spočítám na 10 prstech.
Nevím co si Microsoft od toho dílu slibuje. Forza 3 fajn. Forza 4 asi nejlepší. Forza 5 už jen takovej recyklát. Jejich problém, že udělali takovou hloupost. Ať vydají 3h hratelné demo a pak jim možná těch 1700Kč dám. A nevím, jak chtějí rozdávat bany, když pirátská verze by fungovala třeba v offline modu.