profile-image

tatkaSmoula

smoula
Registrace 6. 10. 2024
ID 3813001558
Level 37
9 824 bodů
Zbývá 176 bodů do dalšího levelu
9 500 10 000
odznak
PC
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

smoula
smoula
Level 37 Level 37
dnes 17:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

mohli by prodávat duhová didla, která by jste si mohli dát na čelo jako jednorožec až pujdete na lgbtq pochod.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
16. 6. 2026 11:05 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

AMD Ryzen 5 220 jemobilní procesor nižší střední třídy. Jak vidíte, top sestava. Nacpat tam mobilní procesor. Hlavní je že to má drahou skřín

smoula
smoula
Level 37 Level 37
10. 6. 2026 15:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Horizont událostí taky mi nesedí. hrál jsem max san andreas volnou jízdu. Pětku jsem hrál jenom pár misí, a kvůli těm amerikánským kecům co tam měli jsem to odinstaloval. nebavilo mě to.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
9. 6. 2026 18:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

trine jsem přestal hrát. třetí díl a dále už nebyl to co to bývalo.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
5. 6. 2026 21:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

bude tam také hekání?

smoula
smoula
Level 37 Level 37
5. 6. 2026 21:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

takže stroje jsou připravené, ramky i disky byly zaplaceny a valve čeká na zvednutí ceny aby na tom mohli vydělat ještě víc než by vydělali na začátku roku. Tohle si koupí max steam ovce. Od doby kdy začli cenzurovat recenze tak steam už nemám rád. Seru na jim jejich zahnutou politiku. když se člvoěku nelíbí lgbt a napíše špatnou recenzi protože mu to zkazí celou hru tak to steam nazve boom reaview a nezahrne do statistik. ne, budou vám říkat že hra je naopka úspěšná i když neni. Seru na steam.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
2. 6. 2026 16:51 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

to si dělaj prdel... po tom failu s remake crusader kde slibovali AI bosy? at jdou doprdele.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
1. 6. 2026 17:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. jak jsi přišel na to že jsou bezpohlavní? je tam šmoulinka.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
30. 5. 2026 14:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kufač já osobnš se už nedívám na televizi ani nesleduju zprávy. vím že to jsou lži, ale tohle ovcím hold nevysvětlíš.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
30. 5. 2026 14:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kufač chtěl jsem si zahrá kcd 2 abych zakončil příběh. Nelíbí se mi to, byl jsem donucen to dohrát abych to zakončil. Chci se podívat na pěknej film, traielr mi sliboval pěknou podívanou... aha, zaplatím lístek jdu do kina a ve 3/4 se dozvím že hlavní hrdina je žebnská s implantovaným ptákem a že její brat, dnes již queen vyžraná lezba zachránila svět. Tak co, mám na výběr?

smoula
smoula
Level 37 Level 37
30. 5. 2026 14:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

bohužel je to židovská politika, cpát všude lgbt, pro ně je to zcela přirozené. Dneska už nevyjde seriál nebo film kde by svět nezachránil homosexuál nebo lezba. Viz. poslední serie stranger things. A podívejte se co dělá steam a další weby jako databáze. Pokud vám tahle věc zničí zážitek a napíšete záporné hodnocení protože Henry byl původně statný můž a najednou je to teplouš, přící se vám to, nechcete za něho hrát. Pokazí vám to celou hru tak vaše hodnocení stáhnou z celku a potom se budou chlubit tím jaký ohlas ta hra má. Znovu pro jelita. Vy se nemůžete vybrat to že budete teplouš. To nejde. Můžete si vybrat že si kjoupíte rohlíky, že budete držet dietu. že skočíte pod vlak, že budete chdoit do tělocvičny a z vyžranýho se přeměníte na normálního nebo svalovce. Ale tyhle věci nejsou o vašem rozhodnutí. Je to jako kdyby se mrkev vydávala za meloun nebo králíka.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
24. 5. 2026 16:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

jasně, asi už po desátý nám slibujou klasickou obtížnost a jeidné čeho se ovečky dočkají je klouzání po podlaze a over-power DLC zbraně. Bude tam také dyanmické prostředí, kde můžete uvolnit klády dříví akompletně tím změnit skoré hry? Připravte si 64 gb ram, protože dnešní pc už na konzole hold nestačí. Bylo by dobrý dát pod článek anketu kolik zde na zingu ješště zbylo retardů co těmhle sračkám věří stále dokola. Asi hodně.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
24. 5. 2026 15:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

tohle bude takovej fail, že nebude mít ani cenu to stahovat. Už jenom z těch ukázek je to jasný.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
18. 5. 2026 17:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kajny 18 jaké máš repráky a zvukovou kartu? Podle mě jsi neslyšel kvalitní zvuk.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
17. 5. 2026 10:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

sluchátka nikdy. Když poslouchám hudbu tak si chci užít všechny její tony a to s těmahle chrastítkama nejde. a nejde to ani s tima drahýma.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
17. 5. 2026 10:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

as dusk falls je moc super. Hrál jsem.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
14. 5. 2026 17:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

české titulky asi nebudou. Dvojka už nebyla tak pěkná. Ty mapy byly přehaně velké a obsahu málo.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
13. 5. 2026 16:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pokud se dobře prodává závodní shit, tak proč se srát s fyzikou aut.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
6. 5. 2026 20:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

jako hra z roku 2010 to ujde, ale asi to zábava nebude.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
5. 5. 2026 13:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

to je mi ale pěkná evoluce. Jako evoluce z neandrtálce na člověka... Ach.... kdy konzolisti zjistí že myš a klávesnice je to nejlepší co může být? Snad se toho dočkáme aspon za někollik desetiletí...

smoula
smoula
Level 37 Level 37
2. 5. 2026 19:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

tohle současný trend nepřebije, stejně jako nic nepřebije 2D hry a pixel art hry. Je to zkrátka jiný styl a otázka je zda se to ujme. Já mám raději výtvarnou grafiku, než foto realistické.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
7. 4. 2026 23:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

k čemu to, když ty auta maji stejnný jízdní model a jediný rozdíl je v rychlosti?

smoula
smoula
Level 37 Level 37
5. 4. 2026 15:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

portal 2 je super. Je škoda že zabalili left 4 dead serii.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
18. 3. 2026 17:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Wyder tak to vapdá jako hráčský sen, otázkou je zda ty hry budou mít typické sračko-konzoloidní ovládání a sračko hratelnost alá mafia remake - jak to oni domršili to je fakt hrůza.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
12. 3. 2026 18:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pokud tu krabičku budu moct zapojit k minotoru, napojit klávesnici a myš tak proč ne.

Reklama
Reklama