@Horizont událostí
taky mi nesedí. hrál jsem max san andreas volnou jízdu. Pětku jsem hrál jenom pár misí, a kvůli těm amerikánským kecům co tam měli jsem to odinstaloval. nebavilo mě to.
takže stroje jsou připravené, ramky i disky byly zaplaceny a valve čeká na zvednutí ceny aby na tom mohli vydělat ještě víc než by vydělali na začátku roku. Tohle si koupí max steam ovce. Od doby kdy začli cenzurovat recenze tak steam už nemám rád. Seru na jim jejich zahnutou politiku. když se člvoěku nelíbí lgbt a napíše špatnou recenzi protože mu to zkazí celou hru tak to steam nazve boom reaview a nezahrne do statistik. ne, budou vám říkat že hra je naopka úspěšná i když neni. Seru na steam.
@kufač
chtěl jsem si zahrá kcd 2 abych zakončil příběh. Nelíbí se mi to, byl jsem donucen to dohrát abych to zakončil. Chci se podívat na pěknej film, traielr mi sliboval pěknou podívanou... aha, zaplatím lístek jdu do kina a ve 3/4 se dozvím že hlavní hrdina je žebnská s implantovaným ptákem a že její brat, dnes již queen vyžraná lezba zachránila svět. Tak co, mám na výběr?
bohužel je to židovská politika, cpát všude lgbt, pro ně je to zcela přirozené. Dneska už nevyjde seriál nebo film kde by svět nezachránil homosexuál nebo lezba. Viz. poslední serie stranger things. A podívejte se co dělá steam a další weby jako databáze. Pokud vám tahle věc zničí zážitek a napíšete záporné hodnocení protože Henry byl původně statný můž a najednou je to teplouš, přící se vám to, nechcete za něho hrát. Pokazí vám to celou hru tak vaše hodnocení stáhnou z celku a potom se budou chlubit tím jaký ohlas ta hra má. Znovu pro jelita. Vy se nemůžete vybrat to že budete teplouš. To nejde. Můžete si vybrat že si kjoupíte rohlíky, že budete držet dietu. že skočíte pod vlak, že budete chdoit do tělocvičny a z vyžranýho se přeměníte na normálního nebo svalovce. Ale tyhle věci nejsou o vašem rozhodnutí. Je to jako kdyby se mrkev vydávala za meloun nebo králíka.
jasně, asi už po desátý nám slibujou klasickou obtížnost a jeidné čeho se ovečky dočkají je klouzání po podlaze a over-power DLC zbraně. Bude tam také dyanmické prostředí, kde můžete uvolnit klády dříví akompletně tím změnit skoré hry? Připravte si 64 gb ram, protože dnešní pc už na konzole hold nestačí. Bylo by dobrý dát pod článek anketu kolik zde na zingu ješště zbylo retardů co těmhle sračkám věří stále dokola. Asi hodně.
to je mi ale pěkná evoluce. Jako evoluce z neandrtálce na člověka... Ach.... kdy konzolisti zjistí že myš a klávesnice je to nejlepší co může být? Snad se toho dočkáme aspon za někollik desetiletí...
tohle současný trend nepřebije, stejně jako nic nepřebije 2D hry a pixel art hry. Je to zkrátka jiný styl a otázka je zda se to ujme. Já mám raději výtvarnou grafiku, než foto realistické.
@Wyder
tak to vapdá jako hráčský sen, otázkou je zda ty hry budou mít typické sračko-konzoloidní ovládání a sračko hratelnost alá mafia remake - jak to oni domršili to je fakt hrůza.