Jestli je tu někdo, kdo ukázal, že dokáže vyladit technologií/HW na max, aniž by ho zahořel, tak je to Valve.
Zároveň R5 5000 nemá podporu DDR5, takže to rozhodně nebude DDR4. A co se výkonu týče jedná se o Custom AMD architekturu ve spolupráci Valve/AMD, takže pokud Gabe nasadí svůj OS místo žravých widlí, tak je ve skutečnosti velká šance, že půjde o velmi slušný mini PC/Console, obzvlášť pokud pohrajou sdílení dram/gdram přes rychlou sdílenou sběrnici pro náročné a doplňkové operace.