Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Firo
Firo
Level 27 Level 27
20. 6. 2026 13:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Máš naprostou pravdu škoda že to takto vidí jen pír lidí a zbytek řekne že jsi hater - bioware už je roky mrtvé a převzalo to za ně Owlcat kteří dělají 10x lepší hry

Firo
Firo
Level 27 Level 27
19. 6. 2026 23:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Přesně a bohužel to nekončí nové GoW je úplně to samé

Firo
Firo
Level 27 Level 27
19. 6. 2026 23:06 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samé lži potřebují lidi navnadit na PS6 a jejich exkluzivní tituly zase jinak by to nikdo nekoupil , znám ranec lidi co PS XBOX ATD vyhodily v momentu kdy exkluzivní tituly přišli na PC ( hlavně tahle generace je samý remake remaster) už to nejsou doby PS3 kdy vycházeli samé exkluzivní tituly každý rok

Firo
Firo
Level 27 Level 27
18. 6. 2026 14:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Přesně

Firo
Firo
Level 27 Level 27
18. 6. 2026 14:29 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Tak řekni že jsi chudý prostě :D hry budou brzy stát 90E začni makat

Firo
Firo
Level 27 Level 27
14. 6. 2026 00:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pront hlavně je pojeb když otvíráš dveře 20 minut a tam jsou 2 truhly co ti zaberou dalších 20 minut a je v nich shit XD

Firo
Firo
Level 27 Level 27
13. 6. 2026 13:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Absolutní top - jediné co mě štvalo byl lockpick než jsem se to naučil mám 40H ve hře chapter 4 už ted jsem extremně overpowered XD + 8000 ore nevím co lidi brečí že nemají žádnou ore hned na začátku hry mužeš prodávat hulení , ukrást celou sklizen a prodat to v new camp a lehce vydělat 1500 ores ch1

Firo
Firo
Level 27 Level 27
10. 6. 2026 15:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Repry taky čekám na Dark Heresy a zítra vyjde DLC pro Rogue trader mám tam 380H a budu hrát zase

Firo
Firo
Level 27 Level 27
10. 6. 2026 15:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Wolverine , DoW4 , Dawnwalker , ace combat 8 no to potěš a pak GTA6

Firo
Firo
Level 27 Level 27
10. 6. 2026 15:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Horizont událostí kámo mám tě zablokovanýho tak neodpovídej na moje komentáře thx

Firo
Firo
Level 27 Level 27
10. 6. 2026 15:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vypadá to 100x lépe než exodus toto je pravý nastupce MASS EFFECT

Firo
Firo
Level 27 Level 27
10. 6. 2026 15:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@dedly hraju WUWU od začátku asi nejlepší gacha ted ale vůbec nemám čas - vyšel gothic remake , DLC pro Rogue tradera a už mě začíná srát to fomo že když gachu přestaneš hrát nemáš rolls na postavy

Taky mám rozehraný 2077 skoro na konci jsem a musím se nutit prostě vůbec dělat login do těch gacha her

Firo
Firo
Level 27 Level 27
8. 6. 2026 17:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejlepší company nikdy nezapomenu ty mise hlavně tu s Tiger , 2 a 3 oproti tomu byli jen multiplayer hry

Firo
Firo
Level 27 Level 27
8. 6. 2026 07:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lord TombStone já ani nevím že to má nějaké knihy jediné co čtu je 40K Warhammer

Firo
Firo
Level 27 Level 27
8. 6. 2026 07:34 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz přesně vypadá to uplně gameplay stejně jako ty ostatní jenom grafika se posunula

Firo
Firo
Level 27 Level 27
8. 6. 2026 07:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ jo nemužeš hrát za ženskou a nejsou tam ženy krom těch v old camp o kterých ty lidi ani neví že tam jsou protože nebudou hrát gay hru XD

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Docik však neutáhne spousta jich poběží 30fps jako gothic remake XD

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ghost of China vypadá to brutálně

Jedeme bomby RE veronica , Alien isolation 2 , Blood message , Metro 2039 , Wolverine , Lara croft , Fable , stellar blade blood raine , Stranger then heaven , FF7 part 3 jako 2026 a 2027 budou nejlpeší herní roky za posledních 10 let

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu jsi zapomněl na mluvícího slona a chobotnici je to srajda pro děti

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:52 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

mluvicí slon + obří pes no to je scifi že se mi chce blejt - ještě že vychazí ten OSIRIS REBORN

a jako vážně dali chobotnici do robota jako společníka :D kdo tomuhle říká nástupce ME musí bejt slepý i ME1 měl lepší atmosféru , hudbu atd

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

gameplay vypadá katastrofálně oproti grafice

Firo
Firo
Level 27 Level 27
7. 6. 2026 23:48 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK ty jsi hodně mimo - já viděl jenom luxus grafiku , combat , ten werewolf byl top a týpek tady viděl chlapskou postavu a hned gay hra LOL když už tak řeknu že je to woke protože tam je hodně černých postav XD

jsi jako ty blbci co tvrdí že gothic remake je gay protože tam nejsou ženský

Firo
Firo
Level 27 Level 27
3. 6. 2026 14:43 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

člověk celou ace combat 7 zachranuje space elevator a v 8 vybuchne XD

Firo
Firo
Level 27 Level 27
3. 6. 2026 14:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Mám to uplně stejný 2018 pro měla byla top - Ragnarok byla totalní srajda až na ten začátek s Thorem

Firo
Firo
Level 27 Level 27
3. 6. 2026 14:35 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zrzek Pak si pustíš wolverina kde teče 10x víc krve než má člověk v těle , seká to tam brutálně , nepřátele se ho bojí a pak si pust GoW Fey a řekni mi co vypadá líp XD

Reklama
Reklama