@John Standalone
Máš naprostou pravdu škoda že to takto vidí jen pír lidí a zbytek řekne že jsi hater - bioware už je roky mrtvé a převzalo to za ně Owlcat kteří dělají 10x lepší hry
Samé lži potřebují lidi navnadit na PS6 a jejich exkluzivní tituly zase jinak by to nikdo nekoupil , znám ranec lidi co PS XBOX ATD vyhodily v momentu kdy exkluzivní tituly přišli na PC ( hlavně tahle generace je samý remake remaster) už to nejsou doby PS3 kdy vycházeli samé exkluzivní tituly každý rok
Absolutní top - jediné co mě štvalo byl lockpick než jsem se to naučil mám 40H ve hře chapter 4 už ted jsem extremně overpowered XD + 8000 ore nevím co lidi brečí že nemají žádnou ore hned na začátku hry mužeš prodávat hulení , ukrást celou sklizen a prodat to v new camp a lehce vydělat 1500 ores ch1
@dedly
hraju WUWU od začátku asi nejlepší gacha ted ale vůbec nemám čas - vyšel gothic remake , DLC pro Rogue tradera a už mě začíná srát to fomo že když gachu přestaneš hrát nemáš rolls na postavy
Taky mám rozehraný 2077 skoro na konci jsem a musím se nutit prostě vůbec dělat login do těch gacha her
Jedeme bomby RE veronica , Alien isolation 2 , Blood message , Metro 2039 , Wolverine , Lara croft , Fable , stellar blade blood raine , Stranger then heaven , FF7 part 3 jako 2026 a 2027 budou nejlpeší herní roky za posledních 10 let
@MARTAS SK
ty jsi hodně mimo - já viděl jenom luxus grafiku , combat , ten werewolf byl top a týpek tady viděl chlapskou postavu a hned gay hra LOL když už tak řeknu že je to woke protože tam je hodně černých postav XD
jsi jako ty blbci co tvrdí že gothic remake je gay protože tam nejsou ženský
@Zrzek
Pak si pustíš wolverina kde teče 10x víc krve než má člověk v těle , seká to tam brutálně , nepřátele se ho bojí a pak si pust GoW Fey a řekni mi co vypadá líp XD