Shockwawe Registrace 16. 8. 2011 ID 660878341 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Shockwawe Level 1 16. 8. 2011 17:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
Shockwawe Level 1 16. 8. 2011 17:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
Shockwawe Level 1 16. 8. 2011 17:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Konference sony je od 19: 00
Shockwawe Level 1 16. 8. 2011 17:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BF3 je lepší jak nejaky ubohý codko
Shockwawe Level 1 16. 8. 2011 17:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To uz je vsechno? Fuck
Nejnovější komentáře Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Pront dnes 16:53 Tak graficky to vypadá skvěle o tom žádná, uvidíme jaký bude zbytek. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Ludvík Sechovec dnes 16:53 Tento film mám na DVD a opravdu skvělá věc. Mám takových klasik více… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rusko dnes 15:49 Zasraní odboráři PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mike86 dnes 15:13 Ano, běžný uživatel není vlastníkem produktu, ale pouze ve smyslu…
Uživatelský žebříček Repry 55 323 bodů SamFisher 52 081 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů