Hlavně že řikal , Strauss Zelnick fyzicka verze bude. 😀 Grand Theft Auto VI (GTA 6) nevyjde pouze digitálně. Šéf vydavatelství Take-Two, Strauss Zelnick, oficiálně potvrdil, že vydání krabicové (fyzické) verze disku je v plánu hned v den vydání hry.Na začátku roku 2026 se sice herním světem šířily spekulace, že by hra mohla vyjít nejprve pouze digitálně a fyzické disky se zpožděním (například kvůli ochraně před úniky příběhu ze skladů obchodů), tyto domněnky však byly vedením společnosti oficiálně vyvráceny