10 minut z postapokalyptického Mad Maxe
Mad Max Novinka 10 minut z postapokalyptického Mad Maxe

10 minut z postapokalyptického Mad Maxe

Michal Burian

Michal Burian

28

Pustina čeká na svého hrdinu, který dá banditům pořádně do těla. Jste to vy? <strong>Aktualizováno o další video</strong>.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Před několika dny jsem v komentářích na Zingu četl, že Mad Max vychází za necelé tři měsíce a ještě jsme neviděli pořádné záběry přímo z hraní. Zdá se, že dotyčného lidé z Avalanche Studios vyslyšeli a rozhodli se vše napravit. Podobě jako u Just Cause 3, i u Mad Maxe máme desetiminutovou ukázku.

Ve videu uvidíte, jak umí Šílený Max rozdávat rány pěstí, úpravu životně důležitého vozu a následně jízdu autem obohacenou o pořádnou přestřelku.

Aktualizace: Pokud se vám předešlá ukázka nelíbila z důvodu, že nebyly tolik vidět osobní souboje, tak se podívejte na video od PlayStation Live Coverage z E3, kde toho uvidíte mnohem více. Akční pasáže s vozy označují vývojáři z Avalanche Studios za vzrušující část hry. Titul postavili tak, aby umožnil strávit hráčům mnoho, mnoho, mnoho hodin v otevřeném světě a zároveň je odměňoval za prozkoumávání. Prý se máme těšit na spoustu překvapení.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama