Assassin's Creed 3 by si s druhou světovou rozuměl
Novinka Assassin's Creed 3 by si s druhou světovou rozuměl

Assassin's Creed 3 by si s druhou světovou rozuměl

Michal Burian

Michal Burian

12

Na komunitních fórech se už nějakou dobu spekuluje o zasazení třetího dílu akční adventury Assassin's Creed. Do toho promluvil producent aktuálně připraveného dílu a prozradil několik zajímavostí.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Vincent Pontbriand, producent Assassin's Creed: Brotherhood, pro kolegy z magazínu GamesMaster prohlásil, že by si série s obdobím druhé světové války rozuměla. Ona by totiž mohla být zasazena kamkoliv. Jenže tvůrci se vždy snaží vybrat období, které bylo důležité a stalo se v něm něco opravdu zajímavého, což 2. světová bezpochyby je.

"Měli jsme diskuzi o tomto tématu. Bylo by určitě zajímavé mít Assassin's Creed ve druhé světové válce. Musíme ale probrat všechny možnosti. Pak se uvidí, kde se další AC bude odehrávat," prohlásil Vincent Pontbriand.

Série Assassin's Creed je podle producenta naprosto flexibilní a dokonce se Ubisoft nebrání ani tomu, že by hlavní postava byla tentokrát žena.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama