Bethesda chce Fallout 76 podporovat navždy
Fallout 76 Novinka Bethesda chce Fallout 76 podporovat navždy

Bethesda chce Fallout 76 podporovat navždy

Jan Kalný

Jan Kalný

13
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox One

Vskutku odvážné tvrzení, ale dává to smysl.

Reklama

O nesmrtelnosti Skyrimu asi není třeba nijak mluvit. DLC nebo zásadní updaty už sice nevychází, ale stále má své věrné hráče. Stejně tak jako Morrowind nebo Fallout 4. I přesto ale působí tvrzení Peta Hinese z Bethesdy, že mají v plánu Fallout 76 podporovat navždy, trochu zvláštně.

V rozhovoru pro Metro odpověděl na otázku, jak dlouho mají v plánu hru podporovat, tímto jediným slovem. Poté na to trochu navázal.

„Ne, nemyslím to ironicky. Skutečně: navždy. Ostatní se často ptají 'Tak jak dlouho… dva roky, pět let?' a já na to odpovídám 'Takhle, lidé pořád hrají Morrowind. Navíc se koukněte, kolik lidí stále hraje Skyrim a Fallout 4. Ty hry vyšly před čtyřmi a sedmi lety a pořád je každý den hrají stovky tisíc lidí.”

Samozřejmě se nabízí zásadní otázka ohledně toho, jaký typ obsahu plánují dodávat. Je ovšem jasné, že Pete Hines spíše jenom zveličuje a v praxi to znamená, že podpora pro hru bude velmi dlouhou dobu a k vypnutí serverů v blízké budoucnosti asi jen tak nedojde. O tom, jestli ale bude hra samotná stát za váš čas, se můžete přesvědčit už 14. listopadu, kdy hra na PC, PS4 a Xbox One vychází, případně v připravované betě. Ta se počínaje dneškem spustí pro Xbox One. Pro PS4 a PC až 30., tedy za týden.

Hru předobjednáte na Xzone.cz nebo GameExpres.sk


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama