Brutal Doom je ještě brutálnější
DOOM Novinka Brutal Doom je ještě brutálnější

Brutal Doom je ještě brutálnější

Michal Burian

Michal Burian

15

Blíží se nová aktualizace oblíbeného modu.

Reklama

Modder GtMarkIV zveřejnil nový trailer na další verzi svého modu pro střílečku Doom. Brutal Doom bude ještě brutálnější, nabídne lepší fyziku pro vnitřnosti nepřátel, které budou lítat po celé místnosti. S tím souvisí možnost ustřelit končetiny nebo hlavu.

Brutal Doom v20b vyjde 31. prosince 2015 i se Starter Packem. Ten obsahuje 32 nových map s realistickým prostředím - město, venkov, kosmická stanice nebo peklo - s dalšími nepřáteli a bossy. Samotná kampaň se zaměří na začátek invaze na zařízení UAC Mars. Poté se přesune do Los Angeles, které se snaží zachránit mariňáci. Všechny mapy na sebe navazují a lokality zasazené na Zem mají denní progres (první mapa začíná za úsvitu, druhá v poledne, třetí a čtvrtá mapa v různých částech soumraku, další mapa v noci, a tak dále).

Zatím si můžete stáhnout starší verzi modu Brutal Doom. K němu potřebujete původního Dooma, toho koupíte za pár kaček na Steamu nebo GoG.com.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama