CastleStorm II v půlce léta
Novinka CastleStorm II v půlce léta

CastleStorm II v půlce léta

Ondřej Partl

Ondřej Partl

Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox One Nintendo Switch Switch

Bourání a ničení hradů podruhé.

Reklama

CastleStorm II je pokračováním 2D dobývacího titulu z roku 2013, kdy oba díly mají na starosti vývojáři ze Zen Studios.

Tento druhý přídavek bere základní kostru hratelnosti z minulého dílu, kdy vaším hlavním úkolem bylo skrze jednotlivé úrovně dobývat hrady svých nepřátel, a rozšiřuje ji zase o nějaký ten kus dál.

Tentokrát se však naše Království bude muset místo vikingů postavit na odpor nové hrozbě, jíž jsou z hrobu vstalí Nemrtví. V rozsáhlé singleplayerové kampani pak budete moci hrát za obě strany skrze epické příběhové levely, nabízejících plno destrukce a běsu. Hra nicméně nabídne i kooperační režim, mód nekonečné mapy, editor hradů a samozřejmě i zombie ovečky.

To vše je poháněno populárním Unreal Enginem 4.

Během videoherní akce Summer of Gaming od IGN následně tvůrci oznámili datum vydání, které bylo stanoveno na 31. července pro PC (skrze Epic Games Store), PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zájemci na osobních počítačích si mohou již nyní vyzkoušet demo.

Video pochází z oficiálního YouTube kanálu serveru IGN.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama