Cyberpunk 2077 na dalších screenshotech z Gamescomu
Cyberpunk 2077 Novinka Cyberpunk 2077 na dalších screenshotech z Gamescomu

Cyberpunk 2077 na dalších screenshotech z Gamescomu

Martin Cvrček

Martin Cvrček

3
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox One

Tentokrát dostává hlavní slovo boj a podpora Ray-Tracingu.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Jednu várku screenshotů z Gamescomu, které přibližují Cyberpunk 2077 od CD Projektu RED, jsme tu už měli, ale jak se zdá, nebude první a možná ani poslední. V průběhu dnešního dne jsme se proto dočkali dalších obrázků, které ukazují boxerský ring, přestřelku s nepřáteli a další souboj, dost možná s nějakou obdobou bosse nebo náročnějšího protivníka. Jeden z nich navíc demonstruje aktuální podobu uživatelského rozhraní.

Další screenshoty zveřejnila také společnost Nvidia, která na nich znovu ukazuje, jak bude Cyberpunk 2077 podporovat a využívat výdobytky Ray-Tracingu, kterých je možné dosáhnout na PC s grafickými kartami řady RTX. Opět tak můžeme vidět motorku, jež jako by vypadla z anime Akira, a několik obyvatel města Night City, v němž se Cyberpunk 2077 odehrává.

Cyberpunk 2077 s českými titulky vyjde 16. dubna 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii. Hru můžete předobjednat na Xzone.cz a GameExpres.sk.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama