Relic odhaluje něco více ze svého nového přírůstku ke strategické sérii Warhammer.
Tak především, měli bychom mít možnost upravovat své vlastní armády, pokračování se také bude snažit pracovat s myšlenkou „války, co trvá věky“, jak prozradil marketingový manažer James McDermott v rozhovoru pro Eurogamer.
„Když se podívám na to, s čím jsme u druhého dílu slavili úspěch, vidím DLC, customizaci a tvorbu velkých armád, což je velká součást univerza Warhammer a my to chceme zahrnout do Dawn of War III,“ řekl McDermott.
„Budete mít hodně možností, jak rozšiřovat a upravovat svou obrovskou armádu. To je určitě oblast, do které chceme hodně investovat.“
Už v minulém roce řekl Danny Bilson z THQ, že plánuje vydat třetí díl 18 měsíců až dva roky po DoW II: Retribution, což hru posouvá do období mezi srpnem 2012 a únorem 2013. Dodal také, že bude hra mít větší strategický prvek s více globálními bitvami, trochu ve stylu MMO.
Mnohem více by mělo studio odhalit na nadcházející výstavě GamesCom. „Na vše se díváme velmi opatrně. A možná jste to již slyšeli, ale na GamesCom chystáme velké odhalení.“
Že by Company of Heroes 2?