Emocionální a dramatický příběh tří androidů.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Za tři dny vychází očekávaný PlayStation 4 thriller Detroit: Become Human od tvůrců Heavy Rain a Beyond: Two Souls z francouzského studia Quantic Dreams. Společnost Sony dnes zveřejnila trailer, jenž na blížící se uvedení na trh upozorňuje. My již máme Detroit: Become Human v redakci dohraný, Kuba Němec dohrál příběh androidů hned třikrát a 24. května ve dvě hodiny odpoledne vám přinese recenzi.
Z traileru si uděláte lepší obrázek o trojici hratelných postav. Jde o androidy se jmény Kara, Connor a Markus. S touto trojkou prožijete jejich příběh, který je podle ukázky emocionální a dramatický.
Detroit: Become Human předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.