Ať se to zdá být skoro neuvěřitelné, po čtrnácti letech čekání a zklamání se Duke chystá do prodeje. A první recenze na sebe nenechaly dlouho čekat.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Recenze však nejsou zdaleka tak působivé, jak by fanoušci Duka chtěli. Prozatím se ven dostalo pouze pár recenzí, které jsou značně rozporuplné a většina se shoduje na tom, že nového Duka táhne především neuvěřitelný smysl pro humor, nostalgii a nekorektní zacházení se vším od politiky po erotiku a naše zdravé myšlení. Mezi moderními střílečkami už zkrátka nemá Duke místo, ale pro nostalgický návrat do zlatých let herního průmyslu je jako dělaný. A některým to bude více než dostačovat.