E3 se letos neuskuteční ani digitálně
Novinka E3 se letos neuskuteční ani digitálně

E3 se letos neuskuteční ani digitálně

Jan Urbančík

Jan Urbančík

8

Slavný veletrh se opět kompletně ruší, vrátí se vůbec někdy?

Reklama

Už na začátku ledna jsme psali o tom, že organizace ESA zrušila fyzickou podobu letošního veletrhu E3 a náhradou měla být, stejně jako loni, online verze. Jenže, jak jsme se včera dozvěděli, ani na tu tentokrát nedojde. E3 2022 byla zrušena kompletně a bez jakékoli oficiální náhrady, nastala tak stejná situace jako v roce 2020.

Se zprávou nejrpve přišel PR manažer Razeru Will Powers, následně ji ale potvrdil také magazín IGN. Ten ještě přišel s doplňujícími informacemi, že ESA vytváří nové plány a chce udělat velký comeback v roce 2023. Jestli se tak skutečně stane, to už je otázka. Zatím to totiž čím dál tím víc začíná vypadá tak, že by se už E3 ve své klasické podobě nikdy vrátit nemusela.

Prakticky okamžitě po tomto oznámení přišel již tradičně Geoff Keighley, který se připomněl se svou akcí Summer Game Fest, jež se bude konat už potřetí a proběhne letos v červnu. Těšit se opět máme na stream Kickoff Live se spoustou oznámení a novými pohledy na již představené hry. Následovat budou další prezentace různých herních vydavatelů, takže zřejmě opravdu půjde o poměrně plnohodnotnou náhradu za E3. Další informace se máme dozvědět v následujících týdnech.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama