Gamestop se rozpovídal o hardwaru
Novinka Gamestop se rozpovídal o hardwaru

Gamestop se rozpovídal o hardwaru

Rosťa Viktorin

Rosťa Viktorin

10

Vedení obchodního řetězce Gamestop se s hráči podělilo o své názory na vývoj herního hardwaru v následujících letech.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Stejně jako mnozí jiní i oni věří, že se nových konzolí nedočkáme dřív než v roce 2014. Na druhou stranu, pokud by bylo Wii U výrazněji úspěšné, mohlo by to prý věci uspíšit.

Gamestop je rovněž optimistický co se týče nového handheldu od Sony – Playstation Vita. Cena necelých 250 dolarů by údajně měla zajistit, že se vleze do finančních možností velké části hráčů.

A co se týče pohybových ovladačů, které se na trhu objevily již minulý rok, nejdůležitější je podle vedení dostatek kvalitních her, které by mohli i do budoucna zajistit slušný odbyt.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama