Gianluigi Buffon se stal tváří World of Tanks
WoT Novinka Gianluigi Buffon se stal tváří World of Tanks

Gianluigi Buffon se stal tváří World of Tanks

Michal Burian

Michal Burian

6
Platformy Windows PC

Legendární italský brankář se stává ambasadorem italských tanků.

Reklama

Společnost Wargaming posiluje svůj marketing u free-to-play hry World of Tanks. Nově oznámila, že fotbalová ikonka Gianluigi “Gigi” Buffon (italský brankář, dlouholetá opora Juventusu) spojuje síly s jejich hrou a stává se tváří masivní reklamní kampaně u příležitosti uvedení italských tanků v PC verzi World of Tanks.

„Buffon se tak stává velvyslancem značky, která ve světě počítačových her patří k těm největším a nejznámějším. Fotbalista navíc propaguje řadu italských tanků v naprosto úžasném videu, které prozrazuje, že fotbalista nebude jen tak obyčejnou tváří. Jeho zapojení lze totiž vidět přímo ve hře. World of Tanks a fotbalová ikona, to vše je zkombinované s emocemi a vášní pro fotbal a počítačové hry,“ dočteme se v tiskové zprávě.

„World of Tanks a fotbal se mohou někomu zdát jako velmi zvláštní spojení, ale věřte mi, tak tomu rozhodně není,“ vysvětluje publishing director World of Tanks Anton Pankov. „Ať už hrajete 15 proti 15 v naší hře, nebo 11 proti 11 na fotbalovém hřišti, vždy se jedná o týmovou práci. Potřebujete mít v pořádku hlavu posazenou na ramenou, protože správná strategie a taktika jsou rozhodující pro dosažení vítězství. A právě tohle je jádrem, které nás spojuje s legendárním Buffonem a přirozeně se hodí k uvedení italských tanků.“

„Vždycky jsou zde připraveny nějaké výzvy, které vás mohou srazit, ale vaši spoluhráči jsou zde, aby vás podpořili. A mít v záloze několik tanků po vaším velením, tak je život vždycky o něco lehčí,“ říká Gianluigi Buffon. „Pokud si myslíte, že na to máte, tak se ke mně připojte ve World of Tanks.“

Zdroj: Tisková zpráva


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama