Původní next-gen exkluzivita se podívá na minulou generaci PlayStationu.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Looter-slasher Godfall se na trh podíval loni při vydání nové generace konzolí. Tehdy vyšel na PC a PlayStation 5, přičemž nás lákal především krásnou vizuální stránkou. Bohužel, jak se nakonec ukázalo, to bylo na této hře skutečně to nejlepší, neboť hratelnost už na tom tak dobře nebyla. Z naší recenze si titul od studia Counterplay Games odnesl 5 bodů z 10.
Vývojáři ale neháží flintu do žita a rozhodli se s vývojem hry pokračovat. Dnes bylo na konferenci Gearboxu oznámeno, že Godfall dostane rozšíření s názvem Fire & Darkness, které do hry přidá nové výzvy, nepřátele, bosse a další věci. Zároveň se chystá update zdarma pojmenovaný Lightbringer, který přinese další endgame obsah. A aby toho nebylo málo, autoři se rozhodli vydat hru také na PlayStationu 4. Vše naplánovali na jeden den – 10. srpna.